25.06.2018 18:32

KiVa ry kuntosalivuorot KanNussa jatkuu

KiVa ry kuntosalivuorot KanNussa jatkuu

Jäsenille maksuttomat kuntosalivuorot KanNussa jatkuu 1.9.2018 alkaen ti, ke, su klo 19-21 ja sunnuntaisin myös aamuvuoro klo 10-12.
Kesän ajan vuorot ovat ennallaan ti, to, su 19-21 ja su klo 10-12. Tosin avainvastaaviakin lomailee, joten vuorojen aukiolosta infotaan Faceryhmässä KiVa ry Kuntosali.
 
Kuntosalin käyttö on maksuton yhdistyksen jäsenille.
 
Kiitos kuluneesta kaudesta nykyisille avainvastaaville kuntosalin ovien avauksesta. Toiminnan jatkumisen kannalta olette todella tärkeitä.
 
Lisätietoja kuntosalivuorosta
https://www.kivanetti.fi/toimintamme/kuntosalivuorot/

SÄÄNNÖT
KiVa ry:n salivuoro on tarkoitettu yhdistyksen jäsenperheiden vanhemmille. Salilla tulee noudattaa siisteyttä ja yleisiä ohjeita. Jokaisen tulee laittaa käyttämänsä välineet paikoilleen ja tarpeen vaatiessa siivota jälkensä. Salissa käytetään sisäliikuntaan tarkoitettuja jalkineita ja treenipyyhettä (laitteiden suojana). Jokainen harjoittelee salilla omalla vastuullaan. Turvallisuussyistä salille ei saa tuoda lapsia. Jokainen käyttäjä sitoutuu noudattamaan sääntöjä ja toimintaohjeita.

Salivuorot on tarkoitettu KiVa ry:n jäsenille, eikä salille voi tuoda alle 18 vuotiaita. Lapsia ei saa tuoda valitettavasti enää edes aulatilaan, sillä varsinkin tiistaisin tilassa on muitakin käyttäjiä.

MAKSUT
Kuntosalin käyttö on maksutonta yhdistyksen jäsenille.Lue lisää: https://www.kivanetti.fi/toimintamme/kuntosalivuorot/

SÄÄNNÖT
KiVa ry:n salivuoro on tarkoitettu yhdistyksen jäsenperheiden vanhemmille. Salilla tulee noudattaa siisteyttä ja yleisiä ohjeita. Jokaisen tulee laittaa käyttämänsä välineet paikoilleen ja tarpeen vaatiessa siivota jälkensä. Salissa käytetään sisäliikuntaan tarkoitettuja jalkineita ja treenipyyhettä (laitteiden suojana). Jokainen harjoittelee salilla omalla vastuullaan. Turvallisuussyistä salille ei saa tuoda lapsia. Jokainen käyttäjä sitoutuu noudattamaan sääntöjä ja toimintaohjeita.

Salivuorot on tarkoitettu KiVa ry:n jäsenille, eikä salille voi tuoda alle 18 vuotiaita. Lapsia ei saa tuoda valitettavasti enää edes aulatilaan, sillä varsinkin tiistaisin tilassa on muitakin käyttäjiä.

MAKSUT
Kuntosalin käyttö on maksutonta yhdistyksen jäsenille.Lue lisää: https://www.kivanetti.fi/toimintamme/kuntosalivuorot/

SÄÄNNÖT
KiVa ry:n salivuoro on tarkoitettu yhdistyksen jäsenperheiden vanhemmille. Salilla tulee noudattaa siisteyttä ja yleisiä ohjeita. Jokaisen tulee laittaa käyttämänsä välineet paikoilleen ja tarpeen vaatiessa siivota jälkensä. Salissa käytetään sisäliikuntaan tarkoitettuja jalkineita ja treenipyyhettä (laitteiden suojana). Jokainen harjoittelee salilla omalla vastuullaan. Turvallisuussyistä salille ei saa tuoda lapsia. Jokainen käyttäjä sitoutuu noudattamaan sääntöjä ja toimintaohjeita.

Salivuorot on tarkoitettu KiVa ry:n jäsenille, eikä salille voi tuoda alle 18 vuotiaita. Lapsia ei saa tuoda valitettavasti enää edes aulatilaan, sillä varsinkin tiistaisin tilassa on muitakin käyttäjiä.Lue lisää: https://www.kivanetti.fi/toimintamme/kuntosalivuorot/

SÄÄNNÖT
KiVa ry:n salivuoro on tarkoitettu yhdistyksen jäsenperheiden vanhemmille. Salilla tulee noudattaa siisteyttä ja yleisiä ohjeita. Jokaisen tulee laittaa käyttämänsä välineet paikoilleen ja tarpeen vaatiessa siivota jälkensä. Salissa käytetään sisäliikuntaan tarkoitettuja jalkineita ja treenipyyhettä (laitteiden suojana). Jokainen harjoittelee salilla omalla vastuullaan. Turvallisuussyistä salille ei saa tuoda lapsia. Jokainen käyttäjä sitoutuu noudattamaan sääntöjä ja toimintaohjeita.

Salivuorot on tarkoitettu KiVa ry:n jäsenille, eikä salille voi tuoda alle 18 vuotiaita. Lapsia ei saa tuoda valitettavasti enää edes aulatilaan, sillä varsinkin tiistaisin tilassa on muitakin käyttäjiä.Lue lisää: https://www.kivanetti.fi/toimintamme/kuntosalivuorot/
Kuntosalin käyttö on maksutonta yhdistyksen jäsenille.

Lue lisää: https://www.kivanetti.fi/toimintamme/kuntosalivuorot/

—————

Takaisin